

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Switch Operation | Momentary |
| Illuminated | No |
| Panel Cut Out Diameter | 7.1mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Contact Configuration | SPST |
| Voltage Rating | 250V ac |
| Push Button Style | Round |
| Contact Current Rating | 500 mA |
| Manufacturer Part No. | T0918SOAAA |
| Terminal Type | Solder Tab |
82-5152.21A4
82-6162.2000
PB6B2FM3M1CAL03Y500
XB5AW73731M5
82-6152.2133.B001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00