

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Output Current | 100A |
| Power Rating | 1.5kW |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Rack Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 132mm |
| Width | 61.7mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 276.9mm |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
TPP 15-109A-J
PBA100F-5-N
TMPS 03-112
RPS-500-24-TF
CUS1500M-24
S8FS-C02524J
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00