

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5.2V dc |
| Input Voltage Range | 7.5 - 14 V dc |
| Power Rating | 200W |
| Input Voltage Nominal | 13.8 V |
| Output Current | 80A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | No |
| Number of Outputs | 2 |
| Output Voltage Adjustment Range | 0.59 - 5.1V dc |
| Width | 14mm |
| Depth | 12.2mm |
| Length | 25.9mm |
| Series | LGA80D |
| Load Regulation | 0.005 |
| Efficiency | 95.5% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Standards Met | EN 60950-1 |
| Maximum Temperature | +85°C |
RPA60-2412SFW/P
TMDC 06-2413
TEC 3-1221WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00