

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5 V dc, ±12 V dc |
| Output Current | 1 A, 3.5 A, 8 A |
| Power Rating | 60W |
| Number of Outputs | 3 |
| Input Voltage | 120 - 300 V dc, 85 - 264 V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 127mm |
| Width | 76.2mm |
| Depth | 42.9mm |
| Efficiency | 70% |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Maximum Temperature | +50°C |
| Weight | 340g |
TPP 15-124-J
S8FS-C03524
IRM-60-24ST
CUS600M-24/EF
TXM 050-124
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00