

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Cross Sectional Area | 0.34 mm² |
| Number of Cores | 3 |
| Length | 5m |
| Sheath Material | PVC |
| Connector 1 Gender | Female |
| Connector 1 | M8 |
| Connector 1 Number of Contacts | 3 |
| Connector 1 Orientation | Straight |
| Connector 2 | Unterminated |
| Voltage Rating | 60 V |
| IP Rating | IP67 |
| Outer Diameter | 4.5mm |
| American Wire Gauge | 22 AWG |
RKMWV 4-07/2,0 M
7000-12041-6350500
21348000380050
7000-12361-2150300
Y92E-M12PURSH4S5M-L
YF8U13-015UA1M8U13
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00