

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 4 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 45mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush Mount |
| Housing Material | Nickel Plated Brass |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 600Hz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 130 mA |
| Shielding | Shielded |
| Switching Frequency | 600 Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
IME12-02BPSZW5K
IM12-04NDS-ZW1
E2E-X8MC112 2M
IM18-08BPO-ZC1
IMB18-08BPSVC0SX01
CQ35-25NPP-KW1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00