

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Block |
| Detection Range | 1.5 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M5 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 30.5mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush Mount |
| Housing Material | Polyamide |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 4.7mm |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 100 mA |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Frequency | 600 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 600Hz |
IME30-10BPSZC0K
E2B-M18KN16-M1-C2
E2B-M18LS05-M1-B1
BES M18MI-POC80B-S04G
Bi2-EG08-VP6X-H1341
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00