

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Transducer |
| Stroke | 400mm |
| Supply Voltage | 20 - 28 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Overall Height | 37mm |
| Interface | IO-Link |
| Overall Width | 60mm |
| Overall Depth | 546mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Current Rating | Maximum of 60 mA |
DLS40E-BDGV01024
930982
DFS60B-TEAC05000
8.3610.3342.0360
SFS60-HRAT0K02
PFG05-E1KM0160
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00