

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 8.5A |
| Power Rating | 200W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 101.6mm |
| Width | 50.8mm |
| Depth | 36.6mm |
| Efficiency | 89% |
| Minimum Temperature | -10°C |
| Weight | 200g |
| Maximum Temperature | +50°C |
LFA50F-48-SN
LHA15F-3R3-Y
UHP-1000-12
HRPG-450-15RS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00