

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 3.3 V dc, 5 V dc, ±12 V dc |
| Output Current | 2 A, 5.5 A, 40A |
| Power Rating | 250W |
| Number of Outputs | 4 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Rack Mount |
| Length | 162.5mm |
| Width | 128.7mm |
| Depth | 40.6mm |
| Weight | 800g |
| Maximum Temperature | +50°C |
| Minimum Temperature | -25°C |
TXM 015-112
LFA30F-24-J1
PBA150F-48-N
IRM-30-15ST
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00