

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 10A |
| Power Rating | 240W |
| Number of Outputs | 2 |
| Input Voltage | 90 - 264V dc |
| Mounting Type | Rack Mount |
| Length | 168mm |
| Width | 111mm |
| Depth | 80mm |
| Series | LR |
| Efficiency | 92% |
| Maximum Temperature | +71°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Weight | 1.5kg |
TXM 025-105
RPS-120S-12
TPP 30-148-J
ECL30UT02-S
TXLN 025-112
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00