

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 12.5A |
| Power Rating | 300W |
| Number of Outputs | 2 |
| Input Voltage | 125 - 300 V dc, 90 - 264 V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 168mm |
| Width | 140mm |
| Depth | 47.2mm |
| Efficiency | 92% |
| Series | LR |
| Maximum Temperature | +71°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Weight | 1.5kg |
ECL10US48-T
MULP275-1024
116-410018B
PBA1000F-12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00