

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | LXN |
| Type | Switched Mode |
| Electrical Phase | 1 |
| AC or DC Input Voltage | ac, dc |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 264 V ac / 90 - 350V dc |
| AC or DC Output Voltage | dc |
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 20A |
| Power Rating | 500W |
| Dimensions | 194 x 113.6 x 138mm |
| Height | 138mm |
| Width | 194mm |
| Depth | 113.6mm |
| Load Regulation | -0.4V |
| Standards Met | EN 55032, EN 62368-1, UL 62368-1 |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 87.0% |
| Output Voltage Adjustment Range | 24.0 to 25.8V |
| Ripple And Noise | 100mV Pk-Pk |
| Maximum Temperature | +60°C |
TSPC 480-124
DRL-12V240W1EN
6EP3332-7SB00-0AX0
TIS 500-124-230
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00