

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Diffuse |
| Detection Range | 20 mm - 250 mm |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | 4 Pin Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Light Source | Laser Light |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 15 mA |
| Response Time | <700 μs |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Series | QS18 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Housing Material | ABS |
E3Z-B81-M1J 0.3M
GTB2S-F5451
WTB4S-3P2264
GTE6-F2431V
WTB9-3P2261
E3FA-DP13 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00