

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Cutout Diameter | 80mm |
| Contact Configuration | 2NO + 2NC |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | Yes |
| Series | SSA-EB |
| IP Rating | IP65 |
| Colour | Red, Yellow |
| Push Button Shape | Round |
| Voltage Rating | 60 V ac, 75V dc |
| Supply Current | 2A |
| Auxiliary Contacts | NO |
| Housing Colour | Yellow |
| Push Button Material | Polyamide |
| Push Button Diameter | 40mm |
| Bezel Material | Polycarbonate |
| Switch Operation | Pull to Release |
| Height | 119.8mm |
3SU1100-1HB20-1FG0
A01MMBSP3+52B+FM2+PEA01
XA1E-BV402RH-EMO
1SFA619550R1041 CE4T-10R-01
ES21-AT1130
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00