

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Radar |
| Mounting Type | Barrel M30 |
| Switch Output | 2x NPN/PNP |
| Body Material | PBT |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Maximum DC Voltage | 30V dc |
| Thread Size | M30 |
| Series | T30R |
PIEZOAS0-2mh20-10M
FTL31-AA4M3AAW5J
FTL33-AA4U3ABWSJ
FTW23-AA4NWVJ
LFV200-XXSGHTPM
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00