

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Enclosure Material | Thermoplastic |
| IP Rating | IP66, IP67 |
| Cutout Diameter | 22mm |
| Hazardous Area Certification | ATEX |
| Terminal Type | Wire Lead |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Current | 16A |
3SU1803-0AB00-2AB1
216529 M22-I2-M1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00