

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 4 m |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | 4-Pin M12 Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 200 mA |
| Response Time | <2.5 ms |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | FPDM 16P |
| Housing Material | Die Cast Zinc |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
QMT42VP6DXQ
WTB26I-34161120A00
VTB180-2F32417
BOS 23K-GI-RR10-S4
GSE20G-1H112170ZZZ
VS/VE12-2N430
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00