

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Block |
| Detection Range | 10 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 15 - 30 V dc |
| Length | 42mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Depth | 15mm |
| Switching Current | 30 mA |
EI1204PPOSL-1
XS118BLPBM12
IME08-04NNSZT0S
XS7F1A1DAL2
XS618B4MAL2
IME12-04BPSZC0KS41
XS618B1MAU20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00