

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 7 mm |
| Body Style | Barrel |
| Analogue Switching Output Type | 4-20 mA |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 15 - 30 V dc |
| Length | 60mm |
| IP Rating | IP68 |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Switching Current | 40 mA |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Series | IWRR |
XS230AANAL2
UM18-211127111
IME18-05BNSZW2S
XS518B1NAM12
IH06-02BPO-VT1
BES R04KC-PSC15B-EP00,13-GS49
3RG4023-3AG33
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00