

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 100 - 300 V dc, 85 - 265 V ac |
| Count Mode | Revolutions per Minute |
| Display Type | LED |
| Input Type | Voltage |
| Number of Digits | 6 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Digit Height | 10 mm |
| Maximum Count Frequency | 7kHz |
| Series | TA1200 |
2701-11MCG
ZQ44-46243N1CAW0ST
6.923.0100.0A0
3.130.251.351.056
CE.82153-rb
3.220.401.074
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00