

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Block |
| Detection Range | 400 mm |
| Analogue Switching Output Type | 0-10 V |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 15 - 30 V dc |
| Length | 65mm |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Depth | 31mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
IMS12-08NPSNC0S
NBN40-U1-E2-V1
3RG4014-3KB00-PF
E2B-M12KN08-M1-C1
XS4P18PA370D
UC6000-30GM-E6R2-V15
IMB18-08BPSVU2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00