

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Audio Cable Type | Speaker Cable |
| Number of Cores | 2 |
| Cross Sectional Area | 2.5 mm² |
| Insulation Material | PVC |
| Length | 100m |
| Sheath Colour | Transparent |
| Sheath Material | PVC |
| Cable Shape | Multicore |
| Number of Strands | 50 |
| Conductor Material | Bare Copper |
| Size of Strands | 0.25 mm |
| Core Strands | 50/0.25 mm |
268-009-020
70046LW.00100
8719.00U152
268-015-070
268040090100
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00