

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Terminated/Unterminated | Unterminated |
| Coaxial Type | RG6/U |
| Outer Diameter | 6.96mm |
| CPR Certification | Dca |
| Characteristic Impedance | 75 Ω |
| Attenuation | 0.75 dB/100m |
| Length | 304.8m |
| Sheath Colour | Black |
| Fire Behaviour | Flame Retardant, Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Conductor Strand Type | Solid |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Size of Strands | 18 AWG |
| Conductor Material | Silver Plated Copper |
| Velocity ratio | 85% |
| Insulation Material | Foam HDPE |
| Capacitance | 52.16pF/m |
| Sheath Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Series | 4694ANH |
| Shielding | Tinned Copper Braid |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Standards Met | CE |
| Operating Temperature Range | -30 - +75 °C |
MRG5902.10100
ASMZG1000A058L13
CA39/195-CJ
U.FL-2LP-066N1-A-(300)
216-41-41-1000A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00