

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | 74005PU |
| LAN Category | Cat7 |
| Length | 305m |
| Terminated/Unterminated | Unterminated |
| Shield Type | S/FTP |
| Shielded/Unshielded | Shielded |
| Sheath Colour | Black |
| Outer Sheath Material | PUR |
| Core Strands | 7/26 |
| Cable Shape | Twisted Pair |
| Standards Met | EN 50173-1, ISO/IEC 11801 Cat7, TIA/EIA-568-B.2 |
| Voltage Rating | 300 V ac, 450 V dc |
| Outer Diameter | 6.8mm |
| Number of Strands | 7 |
| American Wire Gauge | 26 AWG |
| Cross Sectional Area | 0.13 mm² |
45PAT50CMBK
RJ45NGB-80.0M-S-LS/VI-CCA
851-15061 410-3254
XS6W-5PUR8SS2000CM-G
CA77-002M0-2
TAD14245101-005
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00