

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Terminated/Unterminated | Unterminated |
| Coaxial Type | RG58A/U |
| Outer Diameter | 4.9mm |
| CPR Certification | Fca |
| Characteristic Impedance | 53.5 Ω |
| Attenuation | 0.043 dB/100 m |
| Length | 304.8m |
| Sheath Colour | Black |
| Voltage Rating | 300 V |
| Conductor Strand Type | Stranded |
| Fire Behaviour | Flame Retardant |
| Series | 8219 |
| Core Strands | 19/0.28 |
| Standards Met | UL Listed |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Capacitance | 86.94pF/m |
| Conductor Material | Tinned Copper |
| Number of Strands | 19 |
| Sheath Material | Polyvinyl Chloride PVC |
| Size of Strands | 20 AWG |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Operating Temperature Range | -40 - +80 °C |
| Shielding | Tinned Copper |
| Insulation Material | FPE |
| Velocity ratio | 0.73 |
MRG2130.00100
R284C0351041
R284C0351017
LPRS-MMCX-R-M-100-SMA-S-F-B
R284C0351003
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00