

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 2 x 115V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 35V ac |
| Power Rating | 160VA |
| Dimensions | 107 (Dia.) x 50mm |
| Minimum Operating Frequency | 50Hz |
| Maximum Operating Frequency | 60Hz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Type | Lead Wire |
| Maximum Temperature | +40°C |
| Isolation Voltage | 4kV ac |
RKD 50/2x24
RKD 100/2x18
RKD 20/2x18
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00