

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 115 V ac, 230 V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 24V ac |
| Power Rating | 225VA |
| Number of Outputs | 2 |
| Weight | 2.4kg |
| Diameter | 115mm |
| Minimum Operating Frequency | 50Hz |
| Maximum Operating Frequency | 60Hz |
| Termination Type | Leads |
| Maximum Temperature | +40°C |
0080P1-2-055
RKD 20/2x15
0300P1-2-035
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00