

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Speed |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.5 - 30 min, 0.5 - 30s |
| Series | 45 |
| Width | 45mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 99 x 45 x 78mm |
| Height | 78mm |
| Length | 99mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
1SVR730670R0200 CM-IWS.2S
3RN2010-1CW30
DUB01CD48500V
LXPRC/S 400V
3RN2000-1AW30
PIB02CB23150MV
K8AK-TH11S 24VAC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00