

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Switch Operation | Latching |
| Illuminated | No |
| Panel Cut Out Diameter | 16.2mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Rating | 50V |
| Contact Current Rating | 3 A |
| Contact Material | Silver |
| Manufacturer Part No. | MP0045/3E0NN000 |
| Terminal Type | Solder |
MPI002/28/GN/12
IPR3SAD2101
YW1L-AF2E10QM3R
1241.6834.1121000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00