

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay, SSD |
| Supply Voltage | 100 V ac, 240 V ac |
| Size | 48 x 24 (1/32 DIN)mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP66 |
| Range | CAL 3300 |
| Series | 3300 |
| Panel Depth | 106.7mm |
| Display Colour | Red/Green/Orange |
E5C2-R20K AC100-240 0-1200
1200-RRR0-00-0-1
KS40-110-0000D-000
E5EC-RX4A5M-000
702111/8-0000-25/000
CM30/1S0S0E0/STD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00