

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Switch Operation | Latching |
| Illuminated | No |
| Mounting Type | Through Hole |
| Push Button Colour | White |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Rating | 30 V dc, 125V ac |
| Contact Current Rating | 500 mA |
| Contact Material | Brass |
| Contact DC Voltage Rating | 30V |
| Case Colour | Black |
| Manufacturer Part No. | F 2U EE |
| Contact AC Voltage Rating | 125V |
| Terminal Type | Solder |
FPDR3B1422X0XXX
82-6151.1A24.B002
MPI005R28LSRD12
82-6151.2113.B002
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00