

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Positions | 3 |
| Switch Operation | Latching |
| Contact Configuration | SPST |
| Contact Current Rating | 4 A |
| Key Type | Flat |
| Terminal Type | Through Hole |
| Case Material | Glass Filled Polyester |
| Bezel Shape | Round |
| Application | Point of Sale Terminal, Cash Register, Computer |
| Depth Behind Panel | 23.14mm |
| Key Index Angle | 90° |
| Contact Material | Silver |
| Voltage Rating AC | 125V |
7-350182-1-NI
Y1011U2R203NQ
WRL-5-P-D-2-RS
HRL-5-E-S-2-RS
187074 M30C-FWS-MS3
WRL-5-M-S-2-RS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00