

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Positions | 2 |
| Switch Operation | Latching |
| Contact Configuration | SPST |
| Contact Current Rating | 4 A |
| Key Type | Flat |
| Terminal Type | Quick Connect |
| Case Material | Nylon |
| Bezel Shape | Round |
| Application | Cable TV Connectors, Automotive Accessories, Computers |
| Depth Behind Panel | 27.07mm |
| Key Index Angle | 90° |
| Contact Material | Silver |
| Voltage Rating AC | 125V |
51-236.025D2
LK6HNB126N3
LK6RNB126N3
H200AA2F205NQ
YW1K-2AE10
LK6NNB126N3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00