

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | SSR |
| Supply Voltage | 24 V ac/dc, 115 - 230 V ac, 12 - 24 V ac/dc |
| Size | 76.2 x 34.2mm |
| Number of Outputs | 4 |
| Temperature Range | -40 - +150 (NTC-HT) °C, -50 - +150 (PTC/PT1000) °C |
| Communication Module Available | Yes |
| Series | IR33 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Range | Carel IR33 |
| Panel Depth | 94mm |
701160/8-0153-001-23
40T96-4-00-RR00-000 (EX 40T96-4-00-RR000
701052/8-01-02-00/000
40T96-4-00-RR00-001 (EX 40T96-4-00-RR001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00