

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 115 - 230 V ac |
| Size | 76.2 x 34.2mm |
| Number of Outputs | 4 |
| Communication Module Available | Yes |
| Series | IR33 |
| Range | Carel IR33 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Panel Depth | 94mm |
EPC3008/CC/VH/R2/X/X
E5ED-QX4A6M-000
E5CS-RKJU-W AC100-240
AKT7212100J
600-R-R-R-R-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00