

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Size | 76.2 x 34.4mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Series | IR33 |
| Input Type | K Type Thermocouple |
| Panel Depth | 70.5mm |
| Termination Type | Screw |
3208/CP/VH/LRDX/R
ID NEXT 961-PTC/NTC-230V-1NTC
E5CC-RX3D5M-001
E5GC-QX1ACM-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00