

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 5A |
| Number of Poles | 1 |
| Voltage Rating | 600V |
| Series | E |
| Application | Generators, Ideal for Higher Current and Voltage Applications, Industrial Appliances, Military, Renewable Energy Systems |
| Tripping Mechanism | Hydraulic-Magnetic |
| Reset Actuator Type | Handle |
| Rated AC Voltage | 600V |
| Mounting Style | Panel Mount |
| Special Features | Certified for Circuit Branch Protection, CSA, Optional Power Selector Device, Recognized as a Manual Motor Controller, Recognized as a Supplementary Protector, UL |
| Mounting Hole Size | 26.5 x 69.85mm |
| Terminal Contact Type | Box Wire Connector |
| Overall Length | 26.1mm |
| Overall Dimensions | 26.06 x 130.18 x 82.84mm |
| Overall Depth | 82.8mm |
| Rated DC Voltage | 125V |
| Break Time | Long |
| Circuit Breaker Type | Thermal Magnetic Circuit Breaker |
| Breaking Capacity at Maximum Voltage Rating | 5000 A @ 125 V dc, 5000 A @ 240 Vac |
3120-N551-H7T1-W02D-3A
3130-F120-P7T1-W02Q-5A
1410-L210-L2F1-S02-3.15A
3140-F130-P7T1-SGRX-5A
W54-XB1A4A10-30
2210-T210-K0M1-H121-16A
1610-21-25A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00