

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 5A |
| Number of Poles | 1 |
| Voltage Rating | 50V dc |
| Series | MS |
| Application | Automotive, Communication Equipment, COTS Military Application, Generators, Power Supplies |
| Tripping Mechanism | Hydraulic-Magnetic |
| Reset Actuator Type | Toggle Switch |
| Mounting Style | Panel Mount |
| Mounting Hole Diameter | 9.9mm |
| Rated DC Voltage | 50V |
| Overall Depth | 66.9mm |
| Terminal Contact Type | Screw |
| Overall Length | 16.7mm |
| Breaking Capacity at Maximum Voltage Rating | 3000 A |
| Mounting Hole Size | 9.93 (Dia.)mm |
| Overall Dimensions | 16.66 x 34.93 x 66.87mm |
| Circuit Breaker Type | Thermal Magnetic Circuit Breaker |
| Break Time | Medium |
IEGZX11-1-62-15.0-AG-G3-V
3130-F110-P7T1-W19QY7-5A
1140-F111-P1M1-12A
1110-F112-P1M1-2A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00