

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 10A |
| Number of Poles | 1 |
| Voltage Rating | 50V dc |
| Series | MS |
| Application | Automotive, Communication Equipment, COTS Military Application, Generators, Power Supplies |
| Tripping Mechanism | Hydraulic-Magnetic |
| Reset Actuator Type | Toggle Switch |
| Mounting Style | Panel Mount |
| Terminal Contact Type | Screw |
| Overall Length | 16.7mm |
| Break Time | Medium |
| Mounting Hole Size | 9.93 (Dia.)mm |
| Overall Depth | 66.9mm |
| Mounting Hole Diameter | 9.9mm |
| Rated DC Voltage | 50V |
| Overall Dimensions | 16.66 x 34.93 x 66.87mm |
| Breaking Capacity at Maximum Voltage Rating | 3000 A |
| Circuit Breaker Type | Thermal Magnetic Circuit Breaker |
W58-XB1A4A-6
W28-XQ1A-12
1410-L210-L2F1-S02-3.15A
LELZXB1-1REC4-61-15.0-G1-03
2-5700-IG2-P10-DD-000040-6A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00