

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Capacitive |
| Detection Range | 8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 20 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 69.3mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 10Hz |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Switching Frequency | 10 Hz |
| Series | CA18CLF |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 500 mA |
XS618B2PAL01M12
E2E-X5B1T18-M1
IQ40-20BDSKK0S
IME12-08NPOZW2K
XXV18B1PAL5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00