

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Capacitive |
| Detection Range | 8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO/NC |
| Digital Switching Output Type | PNP/NPN |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 40 V dc |
| Length | 85mm |
| IP Rating | IP67, IP68, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 40V |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Frequency | 50 Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Shielded |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Maximum Switching Frequency | 50Hz |
IM12-04N-N-ZW0
IM08-1B5PS-ZTK
CA30CAF16PA
E2E-X4B1TL12-M1
BI30U-CK40-AP6X2-H1141
XS4P18PA370D
BES R05KB-PSC40B-S49A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00