

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Capacitive |
| Detection Range | 30 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP/NPN |
| Output Function | NO+NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 40 V dc |
| IP Rating | IP68 |
| Length | 90.5mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 40V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Switching Current | 250 mA |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 5Hz |
| Switching Frequency | 5 Hz |
| Series | CA30CLL |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
XS118BLPAL2
IME08-02BPSZW2S
NBB10-30GM50-E2-V1
XS618B4PBL2
IQ40-40NPPKC0K
IME30-10BPSZC0S
NBB8-18GM50-E2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00