

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Capacitive |
| Detection Range | 25 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP/NPN |
| Output Function | NO/NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 40 V dc |
| IP Rating | IP67, IP68, IP69K |
| Length | 61mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 40V |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 50Hz |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Switching Frequency | 50 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
ICB12S30F04A2IO
IME18-08BNOZW2S
CM18-08BNP-EC1
E2E-C04S12-WC-B1 2M
XS212B4NBL2
IQ10-03BNSKT0S
IMF08-04NPSNC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00