

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Capacitive |
| Detection Range | 16 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP/NPN |
| Output Function | NO/NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 40 V dc |
| Length | 61mm |
| IP Rating | IP67, IP68, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 40V |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Switching Frequency | 50Hz |
| Shielding | Shielded |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Frequency | 50 Hz |
IMB08-1B5PSVU3SS09
IQ40-20BPSKK0S
UM18-217167101
BUS M30M1-PPX-07/35-S92K
3RG4013-3KB00-PF
IQ10-03BPSKR8S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00