

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Capacitive |
| Detection Range | 12 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 40 V dc |
| Length | 86mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 40V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Frequency | 30 Hz |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 30Hz |
| Series | CB18CLN |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
IME18-08BPPZC0K
IR08.D03L-F46.GP1I.7SL
E2E-X4B212-M1
NBB1,5-F79-E2
NCN50-FP-W-P1
IM12-08NPS-ZW1
CM18-08BPP-EW1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00