

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Capacitive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 20 mm |
| Output Function | NO+NC |
| Digital Switching Output Type | Relay |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 24 V ac/dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 101mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 28V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Switching Frequency | 5Hz |
| Shielding | Unshielded |
| Series | CB32CLN |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Switching Frequency | 5 Hz |
IFRM 05P15A3/S35L
IFRM 08P1707
E2E-C03SR8-WC-B1 2M
E2E-X50MB1TL30-M1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00