

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Capacitive |
| Detection Range | 20 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | Relay |
| Output Function | NO+NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Length | 101mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Switching Frequency | 5 Hz |
| Series | CB32CLN |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 5Hz |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
UM18-21212B211
IM12-04NPP-ZC1
UM18-217167102
CQ28-10NPP-KW1S05
IME08-04NPOZT0S
XS630B1DAM12
BI30U-CK40-AP6X2-H1141
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00