

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Capacitive |
| Detection Range | 7 mm |
| Body Style | Flat |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 50mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Switching Frequency | 10 Hz |
| Series | CD50CNF |
| Maximum Switching Frequency | 10Hz |
| Depth | 7mm |
| Switching Current | 50 mA |
| Shielding | Shielded |
XS218BLPAM12
E2AS08KN04WPB12M
IH04-0B8PS-VR1
BES 516-356-S4-C
IME08-1B5NSZW2S
E2A-S18KS08-WP-B1 5M
E2Q5-N40MF1-M1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00