

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 1 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | NAMUR |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 7 - 9 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 51mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 9V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Shielding | Shielded |
| Series | EI |
E2E-X2Y1-M1
NBB15-30GM50-E2-M
IME30-15BPSZC0KS34
IME12-08NPSZWDSS61
CB32CLN20QUAX
E2E-X2B1T8-M1
UNDK 20P6914/S35A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00